четвер , 01.12.2022

На Прикарпатті футболіст, який вибив судді зуб, отримає штраф

Галицький районний суд виніс вирок у справі гравця футбольної команди села Маріямпіль, який під час футбольного матчу побив арбітра.

Футбольний матч між командами сіл Маріямпіль та Мединя відбувся 10 вересня 2017 року. Матч обслуговував арбітр «Галицької районної федерації футболу».

На початку матчу суддя показав попередження гравцю команди Мединя за грубу гру проти суперника. На тридцятій хвилині гравець знову порушив порушив правила гри на лінії штрафного майданчика, за що отримав від арбітра ще одне попередження та вилучення з поля,пише Репортер з посиланням на Курс.

Після пред’явлення червоної картки гравцю Маріямполя гравці двох команд та вболівальники підбігли до арбітра. Під час суперечки з суддею вилучений гравець двічі вдарив арбітра в обличчя. У результаті чого зламав йому зуб. За висновком медиків ці травми відносяться до легких тілесних ушкоджень.

У суді гравець визнав свою вину, сказав, що шкодує про скоєне і просить вибачення у потерпілого. Потерпілий у суді заявив, що претензій до обвинуваченого немає, і просив не призначати йому суворе покарання.

Проте, суд визнав футболіста винним у хуліганстві та призначив 8500 гривень штрафу.

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*