п’ятниця , 02.12.2022

На “Буковелі” побили туриста з Харкова (ФОТО)

16 січня на одному з витягів гірськолижного курорту “Буковель” побили туриста з Харкова. Він потрапив у лікарню в місті Надвірна.

Дружина і подруга травмованого чоловіка переконують – атакували відпочивальника представники адміністрації курорту з “Лижного патруля”.

“Ввічливий” лижний патруль на Буковелі “вирубав” мого друга, тому що вирішили, що він нібито наривається. Як все було – стояли хлопці в черзі на підйомник і якийсь лижник почав штовхати всіх, щоб сісти без черги, Льоша йому сказав, що так не можна і не пропустив, той почав вистрибувати з трусів і говорити, що він ще з ним нагорі поговорить. Після того, як вони піднялися – агресивно-настроєний тип продовжував наїжджати і покликав своїх друзів з лижного патруля. Вчотирьох вони почали заштовхувати Льошу до будки підйомника так, що керуючому довелося його зупинити, після цього один з лижного патруля дав з усієї дурі Льоші в щелепу так, що він упав і знепритомнів (страшно уявити, що б було – якби він був без шолома) . Коли їх хотіли сфотографувати на телефон, вони почали штовхати дружину і відбирати у неї телефон, свою поведінку вони пояснювали тим, що це Льоша штовхнув їх друга, а вони їх розтягували та так, що випадково його вирубав !!! Тепер у нього струс і розбита губа, а ці красені зникли. Викликали поліцію і пишемо заяву”, – пише у Фейсбуці подруга потерпілого Олена Лавріленко.

Жінка додала, що згодом “лижний патруль” заявив, що припиняв бійку між потерпілим і іншим відпочивальником. Встановлені на їх шоломи відеокамери раптово перестали працювати. А свідки – оператор підйомника і представник медслужби вже кажуть, що нічого не пам’ятають. Заяву про побиття розглядає Яремчанський відділ поліції.

Ситуацію емоційно описала й дружина потерпілого Юлія Гармаш.

“Ніколи не очікуєш агресії від людей, які покликані вас захищати. Захищати ваше здоров’я і робити ваш відпочинок максимально комфортним і безпечним. Вирушаючи вранці кататися на сноуборді зовсім не чекаєш провести день в лікарні роблячи обстеження мозку, знімаючи побої і викликати поліцію.
І ти акуратно катаєшся, відпочиваєш. АЛЕ. Представники Лижного патруля вважають, що вони мають право грубіянити, штовхати, ображати, і, що найстрашніше, застосовувати фізичну силу щодо відпочиваючих без підстав на це. Просто побиття серед білого дня. При свідках. Вони були в формі, обличчя закриті Балаклаві, на шоломах камери. Тобто тебе не штовхнули, ти не побився, тебе побили представники курорту. Всі свідки: оператор підйомника, медичний працівник вже нічого не бачили. Камери сіли, так як холодно. Балаклави не знімали категорично, назвати себе або дати сфотографувати себе не дали. Клієнт Буковелю в стаціонарі зі струсом мозку, втратою пам’яті. Причина – побиття Лижним патрулем в 12 дня. Тих, хто побив знайшли відразу, вони брешуть, брешуть людині, який все бачив своїми очима. Викликали поліцію, написали заяву.
Допомоги – 0. Участі – 0. Льоша в лікарні зі струсом мозку і амнезію. Тобто побили ті, хто повинен захищати, ті, хто ще й отримує зарплату з наших грошей! Просто жахлива ситуація!”, – зазначила Гармаш.

З офіційного аккаунт Буковелю у Фейсбуці також прокоментували даний інцидент.

“16.01.2018 через мережу Facebookhttps://www.facebook.com/alena.lavrinenko/posts/1695492170512760 до нас звернулись з заявою, про начебто побиття відвідувача курорту представниками лижного патруля «Буковель». Служба безпеки курорту розглянула дане звернення і провела внутрішнє службове розслідування. В результаті перевірки даної інформації виявили, що конфлікт між зазначеною у зверненні особою, відбувався не з представниками курорту а з іншим відвідувачем. Лижний патруль з’явився на місці події вже після того, як в результаті конфлікту один відвідувач вдарив іншого. Представники курорту одразу надали потерпілому необхідну медичну допомогу.
Інформація про те, що відвідувача вдарив представник курорту не відповідає дійсності. Потерпілий звернувся з заявою про даний інцидент в поліцію. Представники поліції опитавши свідків події та ознайомившись з наявними доказами також не знайшли підтвердження словам заявника, про начебто його побиття представниками курорту. На разі інцидент перебуває на контролі поліції. Припускаємо, що комусь може бути вигідним штучне роздування даного інциденту, тому просимо не поширювати недостовірну інформацію і дочекатись офіційних висновків поліції. В свою чергу адміністрація курорту надає та буде й надалі надавати повне сприяння правоохоронним органам у розслідуванні даного інциденту”, – йдеться у повідомленні.

На фото: свідки інциденту з “Лижного патруля”

Джерело: “Галка”.

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*