четвер , 01.12.2022

“Картки іванофранківця” отримають 62 тисячі мешканців міста

Мешканці обласного центру отримають 62 тисячі “карток іванофранківця”. Їх планують розповсюдити протягом місяця. Про це заявив міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків.

“Це рішення ще не ухвалене, але ми будемо роздавати через пенсійний фонд, через поштарок і через наші центри надання адміністративних послуг”, – розповів Марцінків в ефірі ТРК “Вежа“, пише Курс.

“Картки іванофранківця” отримають пільговики і пенсіонери, які проживають в обласному центрі.

“Ці карточки ми роздамо дуже швидко. Кому розносять пенсію поштарки – розповсюдимо через поштарок. Кому не розносять, ми знайдемо доступний спосіб і доставимо через наших соціальних працівників і працівників комунальних підприємств, а також управителів будинків, – уточнив міський голова. – Тобто ми залучимо людей, які зможуть це роздати безболісно протягом місяця”.

Нагадаємо, “картки франківців” почали роздавати у квітні минулого року пенсіонерам міста. Мерія анонсувала розповсюдження карток і серед інших пільгових категорій. Власники карток мають знижки в аптеках, в кінотеатрі “Люм’єр”, на ритуальні послуги і на продукти в деяких соціальних магазинах.

Вони також можуть безкоштовно ходити на ігри футбольного клубу “Прикарпаття”.

У липні минулого року Руслан Марцінків доручив до 1 вересня розробити на виконком проект рішення, за яким пенсіонери будуть їздити у маршрутках за карткою іванофранківця”. Втім, це рішення досі не прийняте.

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*