середа , 30.11.2022

Водохреще на Прикарпатті: на хрест з льоду витратять 29500 грн

Сьогодні, 11 січня, виконавчий комітет міської ради доручив відділу внутрішньої політики та департаменту культури Івано-Франківської міської ради провести заходи задля належного відзначення свята Богоявлення Господнього (Водосвяття).

Тож 19 січня на площі Ринок об 11.30 год. відбудеться святкове дійство «Ой, водице-йорданице, дай здоров’я, як годиться!», а о 12.00 год. загальноміське урочисте освячення води, за участю представників духовенства традиційних християнських конфесій.

Трохи раніше, о 10.30 год. на березі р.Бистриця Надвірнянська (вул.Івасюка, позаду ресторану «Легенда») відбудеться Йорданське Водосвяття, яке організує Івано-Франківська Архієпархія УГКЦ.

Тож виконком доручив впорядкувати та належно оформити площу Ринок, виготовити та встановити до 18 січня хрест з льоду, забезпечити встановлення чанів, святкове оформлення і наповнення їх питною водою.

На річці Бистриця Надвірнянська також впорядкують територію, встановлять турнікети, контейнери для сміття, влаштують подіум на березі, встановлять чани для освячення води та підвезення питної води.

Окрім того, до 18 січня фахівці мають обстежити днища річок Бистриця Надвірнянська і Бистриця Солотвинська, міського озера та в інших місцях можливого купання.

Загалом на відзначення свята витратять 37 800. Зокрема, лише в 29 500 грн обійдеться хрест з льоду, пише “Галицький Кореспондент”.

Один коментар

  1. З граніту хрест би дешевше вийшов…

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*