середа , 07.12.2022

Івано-Франківська міськрада оплатить лікування дівчині, яка травмувалася біля новорічної ялинки

У вівторок, 19 грудня, під час відкриття головної ялинки міста трапився нещасний випадок.

Зараз життю та здоров’ю постраждалої дівчини з Верховини (студентка одного з франківських вишів) нічого не загрожує, серйозних травм немає, повідомляють у міськраді Івано-Франківська.

Пацієнтку перевели до палати стаціонару обласної лікарні, її стан стабільний. За прогнозами медиків за кілька днів дівчину можна буде готувати до виписки. Місто оплатить лікування потерпілої, надасть матеріальну допомогу.

Міський голова Руслан Марцінків зазначив, що наразі у виконавчому комітеті проводиться внутрішнє розслідування. За його словами, перше покарання: догану отримають директор департаменту культури та начальник управління надзвичайних ситуацій МВК через недотримання правил техніки безпеки під час проведення масових заходів.

“Крім того, обурює, чому мої підлеглі не виконують мого ж розпорядження про заборону піротехніки. А от організацією, яка забезпечувала феєрверк, займаються правоохоронні органи. Для того, щоб в подальшому уникнути подібних випадків, на найближчому засіданні виконавчого комітету приймуть рішення про  заборону піротехніки. Я від імені міської влади прошу вибачення у всіх, хто постраждав внаслідок нещасного випадку. Зараз потрібно вжити всіх заходів, щоб такого більше ніколи не повторилось.

Прошу громадськість та окремі політичні сили не маніпулювати ситуацією, адже від нещасних випадків не застрахований ніхто. Попри все, наше головне завдання – подарувати дітям казкове Різдво. Впевнений, що головна ялинка Франківська подарує чимало позитивних емоцій мешканцям та гостям нашого міста, адже недарма вона запалала від Вифлеємського вогню миру”, – зазначив Руслан Марцінків.

Читайте також:
У Франківську біля головної ялинки трапився інцидент – петарда влучила дівчині в голову

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*