неділя , 04.12.2022

Красуня з Івано-Франківська перемогла у популярному телевізійному шоу (ВІДЕО)

Восьмий та фінальний випуск “Модель XL” вийшов на каналі “1+1” 19 грудня. У фіналі шоу “Модель XL” визначили переможницю – нею стала Марія Павлюк.

Серед безлічі пишних красунь до реаліті-шоу “Модель XL” потрапили найяскравіші дівчата – реальні жінки нереальної краси. Вони долали свої страхи та комплекси, пройшли непрості випробування та навчилися любити своє тіло, щоб стати головною моделлю XL в Україні, пише “24-ий канал”.

Із 30 обраних моделей на кастингу в омріяний проект пройшли лише 10 учасниць, які оселилися в “модельному” будинку і отримали омріяний квиток у світ високої моди. У фіналі за перемогу змагалися три красуні – Марія Павлюк, Ріма Пенджієва та Олеся Прит.

За результатими випробувань, 21-річна франківчанка Марія Павлюк стала переможницею шоу.

Після надважких випробувань у фіналі проекту, серед трьох учасниць – Марії Павлюк, Ріми Пенджієвої та Олесі Прит – було визначено двох суперфіналісток. За результатами першого випробування, де учасниці взяли участь у фотосесії для українського глянцю “Cosmopolitan”, найкраще себе проявила Марія Павлюк, яка стала претенденткою на перемогу у проекті.

Марія Павлюк

За результатами другого випробування, де фіналістки повинні були пройти 6 важких кастингів, перевагу отримала Ріма Пенджієва, яка отримала найбільше “так” від роботодавців. Тому Олеся Прит за крок до перемоги все ж покинула проект.

Але судді після недовгих роздумувань, у присутності родичів учасниць, оголосили переможницю проекту. І нею стала Марія Павлюк.

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*