неділя , 04.12.2022

Франківських підприємців почали менше перевіряти

Як повідомили в управлінні аудиту головного управління ДФС в Івано-Франківській області, за січень-листопад 2017 року фахівцями підрозділу проведено 388 планових та позапланових перевірок юридичних осіб, що на 9,6 відсотків менше, ніж минулоріч.

За словами податківців, за результатами перевірок донараховано узгоджених податкових зобов’язань – 50,1 млн гривень, що на 27,3 млн грн більше, ніж у 2016 році. З них до бюджету надійшло 36,6 млн грн.

Спостерігається зменшення і фактичних перевірок. Так, в 2017 році їх кількість зменшилась на 10,8 відс. та скала – 259. За результатами фактичних перевірок застосовано фінансових санкцій на суму 2,4 млн грн, що на 0,7 млн грн більше ніж минулоріч. До бюджету поступило 1,6 млн грн.

Такі показники контрольно-перевірочної роботи досягнуті завдяки здійсненню перевірок ризикових суб’єктів господарювання та відпрацюванню в ході перевірок реальності здійснення господарських операцій, зазначають в обласному відомстві.

Зокрема, в ході перевірки одного з суб’єктів господарювання Івано-Франківщини, працівники органів ДФС встановили, що з окремими постачальниками операції в частині отримання паливо-мастильних матеріалів, мали безтоварний характер, тобто проводились «на папері». В результаті податківці донарахували підприємству 133,3 тис грн податкових зобов’язань разом із штрафними санкціями.

Посадові особи підприємства погодились з рішенням органу ДФС та сплатили донараховану суму до бюджету.

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*