середа , 30.11.2022

У Тлумачі змагалися кращі гумористи Прикарпаття

Минулої неділі у Тлумачі за участю провідних гумористів та співаків пройшов традиційний 25-й обласний фестиваль гумору і сатири «Андрея».

Передував фестивалю обласний конкурс виконавців гумору імені Павла Глазового, в якому взяли участь 12 учасників як розмовного жанру, фольклорні та драматичні колективи. Виступали ветерани гумору і новачки, повідомляє прес-служба Івано-Франківської ОДА.

Гран-прі отримала учасниця з Рогатинського району Ольга Крупка, перше місце здобув наймолодший учасник фестивалю з Городенківщини Олександр Ходак (7 років), друге місце поділили між собою Василь Тоненький (місто Яремче) та народний аматорський фольклорний колектив з села Липівки Рогатинського району, третє місце у Назара Тимківа (Надвірнянщина), гурту «Сільські панянки» працівників культури Палагицької сільської ради та Ярослава Кіцула (місто Болехів).

На фестивалі виступили народний артист України Гриць Драпак, заслужені артисти Володимир Пушкар, Микола Савчук, Ігор Чепіль, артист-гуморист Микола Кавацюк, а також переможці конкурсу.

У виконанні пересмішників прозвучали гуморески Павла Глазового, Миколи Савчука, Володимира Пушкаря. Тлумачани щирими оплесками зустріли артистів та конкурсантів.

Читайте також:
Зіркова франківчанка стала “Співачкою року” в Україні

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*