середа , 30.11.2022

Скандальний екс-керівник санаторію “Смерічка” намагається поновитися на посаді через суд

Колишній головний лікар санаторію «Смерічка» Роман Мисюга звернувся до Яремчанського міського суду із позовною заявою щодо поновлення на посаді.

Скандальний екс-посадовець також намагається отримати заробітну плату за період з часу звільнення і вимагає стягнути з департаменту охорони здоров`я моральну шкоду в сумі 20 тис грн.

Нагадаємо, раніше працівники санаторію «Смерічка» неодноразово зверталися до департаменту охорони здоров’я ОДА з вимогою звільнити із займаної посади головного лікаря закладу Романа Мисюгу, пише Фіртка.

За це проголосувала більшість на засіданні профспілкового комітету. Також з вимогою його звільнення працівники перекривали дорогу у Татарові.

Слід відзначити, що наприкінці листопада минулого року прокуратура заявила про те, що службові особи Ворохтянського обласного кістково-туберкульозного санаторію «Смерічка», зловживаючи своїм службовим становищем, необґрунтовано розробили на 2016 рік та затвердили кошторис доходів і видатків санаторію.

Зокрема, вони збільшили витрати на оплату працівників санаторію за рахунок зменшення витрат на харчування осіб, які перебували на оздоровленні. Внаслідок таких зловживань, державним інтересам заподіяно збитки на 360 тис. грн.

Нагадаємо, що раніше комісія з питань охорони здоров’я та соціальної політики обласної ради на своєму засіданні визнала звіт головного лікаря «Ворохтянського обласного кістково-туберкульозного санаторію «Смерічка» незадовільним та вирішила доручити департаменту охорони здоров’я ОДА звільнити скандального посадовця.

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*