середа , 30.11.2022

На Прикарпатті учасники АТО перекрили дорогу Івано-Франківськ – Київ

Сьогодні, 22 грудня, у Тлумачі відбулось друге пленарне засідання п’ятнадцятої сесії міської ради сьомого демократичного скликання.

На початку сесії міський голова Тлумача Роман Круховський повідомив, що у селі Остриня атовці перекрили дорогу державного значення Івано-Франківськ – Київ.

За словами депутатів, атовці висунули загальні вимоги, зокрема, вони не задоволені роботою Івано-Франківської ОДА та Тлумацької РДА, пише “Галицький кореспондент”.

Дорога була перекрита близько трьох годин. Як повідомили у патрульній поліції, учасникам АТО не до вподоби робота місцевої районної ради та райдержадміністрації, тому вирішили протестувати таким чином. На місце події приїхали представники райради на РДА та домовилися із протестувальниками. Як наслідок, дорогу буде відкрито.

Наразі через перекриття дороги фура, яка хотіла розвернутися, застрягла на узбіччі. На місці патрульні намагаються її витягнути.

Нагадаємо, це не перша подібна акція на Прикарпатті. Так, минулого тижня у Делятині мешканці сіл Чорні та Білі Ослави, Чорний Потік та Заріччя перекрили дорогу Н-09. У такий спосіб вони вимагали ремонту дороги у своїх селах.

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*