неділя , 04.12.2022

Кмітливі франківчани у коробках з-під цукерок намагалися вивезти з України понад 100 тисяч фунтів (ВІДЕО)

Прикордонники відділу «Шегині» попередили приховане перевезення через кордон понад 100 тисяч Британських фунтів стерлінгів та майже 400 тисяч польських злотих.

У суботу, 16 грудня, в пункті пропуску для автомобільного сполучення «Шегині», що на українсько-польському кордоні, прикордонники разом з працівниками фіскальної служби запобігли незаконному вивезенню з України чималої суми готівкових коштів.

В ході огляду автомобіля «Мерседес», яким слідували до Польщі двоє громадян України, мешканці Івано-Франківська, 1980 та 2001 років народження, у прикордонника виникли сумніви, щодо відсутності не декларованих товарів та предметів у автомобілі. Враховуючи аналіз ризиків, охоронці кордону ініціювали проведення поглибленої перевірки транспортного засобу.

Під час спільної зі співробітниками Служби безпеки України та митниками перевірки, серед багажу у салоні автівки в особистих речах подорожуючих було виявлено  пакунки із іноземною готівкою. За попередньою оцінкою громадяни, оминаючи закон, намагались вивезти з України понад 100 тисяч фунтів стерлінгів та майже 400 тисяч польських злотих.

Наразі триває розбір цього факту, повідомляють у прес-службі ДПС України.

 

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*