п’ятниця , 29.09.2023

В Івано-Франківську медики обіграли священиків з рахунком 7:6 (ФОТО)

У спортзалі для міні-футболу кафедри фізичної реабілітації, ерготерапії та фізичного виховання відбувся незвичний матч.

Збірна викладачів Івано-Франківського національного медичного університету змагалась з командою священиків Івано-Франківської архієпархії УГКЦ.

Викладачам ІФНМУ протистояли священики з Івано-Франківська, та декількох районів Прикарпаття, повідомляє прес-служба Івано-Франківської архієпархії УГКЦ.

За два тайми по 20 хвилин команди просто закидали одне одного голами. Фінальний рахунок на табло зафіксував перемогу команди медуніверситету з рахунком 7:6.

«Ми давно отримали запрошення від університету, і ось зараз нарешті вдалося провести цей матч, — говорить референт у справах спорту Івано-Франківської арієпархії УГКЦ отець Микола Крушец. – Хочу відзначити чудові умови спорткомплексу університету, ми дійсно приємно вражені. Спортом ми займаємося перш за все для себе, але так само в нас традиційно відбувається внутрішній чемпіонат з міні-футболу між священиками наших єпархій.

Минулого року турнір відбувався у Винниках на Львівщині, де наша архієпархія здобула перше місце. Цього року змагання відбулися в нас, і ми посіли друге місце. А ще на Прикарпатті відбувається традиційний турнір з міні-футболу на Кубок Івано-Франківської архієпархії імені блаженного Григорія Хомишина, в якому беруть участь представники мирянських спільнот, парафії, молодіжні організації тощо».

Кращим бомбардиром у складі університетської команди став ректор університету, професор Микола Рожко. Він без замін провів на майданчику всі 40 хвилин і записав на свій рахунок чотири голи. Два голи забив доцент Володимир Левко, ще один — асистент Роман Олійник.

«Сьогодні відбувся дуже символічний матч, грали люди, які лікують душу — святі отці, і ми, люди, які лікують тіло, — говорить Микола Рожко. — Ми сьогодні всім показали, що можна проводити такі чудові товариські зустрічі, пропагувати здоровий спосіб життя. На матчі були наші студенти, ветерани університету, і вони побачили, що спорт — це найкраще, що може об’єднати людей».

Нагадаємо, це вже не вперше команда ІФНМУ зустрічається зі священиками на футбольному майданчику.

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*