п’ятниця , 02.12.2022

В Івано-Франківську відбувся допрем’єрний показ фільму “Кіборги”

У суботу, 2 грудня, в Івано-Франківську в кінотеатрі «Люм’єр» відбувся допрем’єрний показ фільму «Кіборги» режисера Ахтема Сеїтаблаєва та автора сценарію Наталії Ворожбит.

На захід приїхали актори, які виконували головні ролі у фільмі, повідомляють у прес-службі Івано-Франківської ОДА.

Разом з учасниками АТО та їхніми сім’ями вони хвилиною мовчання пом’янули тих, хто віддав своє життя за територіальну цілісність держави та її суверенність.

Опісля присутні переглянули саму кінострічку, яка заснована на реальних подіях та розповідає про два тижні оборони Донецького аеропорту. Варто зазначити, що усі герої картини мають реальних прототипів. Ними стали Олександр Трепак, позивний «Редут», Андрій Шараскін, позивний «Богема», Євгеній Жуков, позивний «Маршал», Кирило Недря, позивний «Доцент», Євгеній Межевікін, позивний «Адам».

Їх зіграли актори В’ячеслав Довженко, Макар Тихомиров, Андрій Ісаєнко, Роман Ясіновський, Віктор Жданов, Олександр Піскунов, Костянтин Темляк, Роман Семисал.

Додамо, що частина виручених коштів з придбання квитків буде спрямована на допомогу сім’ям загиблих у боях за Донецький аеропорт.

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*