понеділок , 17.06.2024

Шуфрич перейшов із “Опоблоку” у партію “За життя” Рабиновича

Народний депутат Верховної Ради України Нестор Шуфрич залишив лави «Опозиційного блоку» і вступив в політичну партію «За життя».

Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив його колега по парламенту, лідер партії «За життя» Вадим Рабинович.

«Народний депутат Нестор Шуфрич написав заяву про прийом в партію “За життя” – сьогодні ми позитивно вирішили це питання. Ще багато років тому, коли Нестор Іванович набив фізіономію всесильному Льовочкіну, я сказав, що це – наша людина!» – написав Вадим Рабинович.

Сам Шуфрич підтвердив інформацію Рабиновича, висловивши впевненість у майбутніх спільних досягненнях заради єдності України.

«Я прийняв запрошення Вадима Рабиновича вступити в партію “За життя”, яке було озвучено ним уже давно й реалізовано сьогодні. Я впевнений в тому, що разом ми зможемо зробити краще і більше для єдності України та миру в нашій країні. Разом ми переможемо! Дякую всім за пройдений разом шлях!» – цитуєШуфрича в Facebook його прес-служба.

Варто зазначити, що в парламенті Нестор Шуфрич є членом Комітету з питань бюджету і входить в постійну делегацію в Парламентській асамблеї Організації з безпеки і співпраці в Європі. Крім того, нардеп очолює групу з міжпарламентських зв’язків з Киргизстаном, є членом груп з міжпарламентських зв’язків з Китаєм та Ізраїлем.

Нагадаємо, раніше в ЗМІ з посиланням на політичних експертів повідомлялося, що в різних регіонах України колишні представники «Опозиційного блоку» масово переходять в «За життя», й що при цьому партія Рабиновича останнім часом все активніше витісняє «Опоблок» з його електорального поля. Так, за словами політолога Миколи Спиридонова, вже найближчим часом «За життя» може заручитися підтримкою опозиційно налаштованого Південного Сходу й частини Центру.

У той же час днями Вадим Рабинович заявив про необхідність об’єднати електорат Заходу й Сходу України для побудови сильної і економічно розвиненої країни.

«Я сам проводжу велику роботу, звертаюся до людей, зокрема до націоналістів, закликаю забути про це умовне розмежування. Давайте шукати те, що нас зближує. Давайте «зшивати» Україну. Не потрібно шукати жупел то в одній, то в другій частині країни. Навпаки – будемо сідати за один стіл. Ми – діти однієї країни. Не можна ділити її на частини», – закликав політик.