вівторок , 29.11.2022

У парку “Синевир” ведмеді готуються до зими – активно набирають “жирок” (ВІДЕО)

Ведмеді лягають спати при перших морозах, приблизно кінець грудня, початок січня, тоді, коли температура повітря досягає -15 градусів морозу.

Наразі, у кожного ведмедя є своя барлога. Загалом їх є 30 штучних та дві, які вони зробили самі. Туди ведмеді вже наносили мох, сіно та гілки. Апетит у ведмедів хороший, ягоду малину вони знаходять самі, але кормити їх доводиться щодня. Один великий ведмідь з’їдає близько 20 кілограм їжі. — Раціон їх дуже різний, ми даємо їм рибу, моркву, яблука, хліб, зернові крупи. М’ясо їм не даємо, адже від нього вони агресивні, — розповідають працівники парку.

Про це пише mukachevo.net.

Відвідувачам, кормити тварин суворо заборонено, адже після цього працівники парку не будуть знати точно, кого вже трохи накормили, а хто ще голодний. Та і за їх раціоном вони пильно наглядають, аби кожен отримував певну порцію поживної їжі. Самі вони їжу собі не добувають, адже цьому їх повинна змалку навчити мама, а так як вони виросли не в тих умовах, полювати вони не вміють. Якщо ведмедиця цього не знає, то і малих ведмежат вона не навчить.

— Вони все життя проведуть на території парку, адже якщо їх випустили у ліс, вони одразу подадуться до людей, тут здобувати їжу легше, — розповідають працівники. Маленькі ведмежата, які нещодавно народились, вже сильно підросли. Їсти приходять разом з мамою, але від її молока ще не відмовляються. Ведмеді які нещодавно прибули, першу зиму дуже погано сплять, у клітці вони не засинають, нервова система у них зрушена, ще дуже хвилюються. Працівники центру кажуть, що ведмедики між собою граються та навіть сваряться. — Є у нас тут вожак, самий старший ведмідь, ганяє всіх, і всі від нього тікають, — каже працівник парку.

????????????????????????????????????

Якщо ви побачите танцюючого ведмедя, знайте, це не дуже весело, таким рухам його навчили в цирку, і це вже просто рефлекс від якого він дуже нервує. Безперечно,  тваринам тут набагато краще, ніж там де вони були до цього. Ліс, річка, барлоги, щоденне харчування, тут вони почуваються немов на курорті.

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*