четвер , 20.01.2022

Рабінович: Українським політикам потрібно забути про політичні розбірки і будувати країну

Для того, щоб зупинити війну і вивести Україну з періоду стагнації, потрібно зупинити розбіжності у суспільстві, перезапустити владу і вибрати новий курс розвитку держави.

Таку думку висловив народний депутат і лідер політичної партії “За життя” Вадим Рабінович у прямому ефірі телеканалу NewsOne.

“Нам не потрібні вибори заради виборів. Партія “За життя” не збирається кого-небудь перемагати, щоб усіх пересадити чи перебити. Зараз нам потрібно об’єднати зусилля для створення сильної і могутньої України.

Ми зобов’язані сісти за один стіл, щоб це втілити у життя. При наявності розбіжностей ми зможемо на стороні “набити один одному морду, випити”, але повернутися зі стіл для побудови країни. Політикам потрібно забути про політичні розбірки і будувати країну.

Зараз Україна опустилася на передостаннє місце у світі за рівнем щастя. Але я не вірю у погане майбутнє України, я вірю у сильну і могутню Україну, я віру в те, що ми сядемо за один стіл. З ким необхідно – я сяду за один стіл і буду домовлятися”, – відзначив політик.

Він розповів, що партія “За життя” уже розробила концепцію виходу країни з економічної кризи, і  ця концепція найближчим часом буде представлена і на Заході, і в Україні.

“Затягування рішення актуальних проблем забирає у нас шматочок країни. Нам потрібно визначитися: ми хочемо бути правими чи хочемо бути щасливими? Влада настільки зігнула народ, зламала віру людей, що ми потребуємо хоча б найменшого приводу для позитиву і посмішки.

Нам потрібне самоствердження України. Партія “За життя” уже розробила концепцію виходу України із кризи, яку ми будемо представляти і на Заході, і в Україні у найближчому майбутньому. Європа – союзник України, вона також хоче, щоб у нас не було війни. Тому потрібно притягувати їх до нас: потрібно працювати з європейськими інституціями, європейськими політиками, потрібно доводити їм, що у нас, крім тих, кого вони вважають відвертими злодіями, є нові люди”, – підкреслив парламентарій.

Народний депутат вважає, що нинішня Верховна Рада приймає закони, які спрямовані не на розвиток України, а на її занепад. У якості прикладу Вадим Рабінович навів освітню реформу уряду, яку він назвав “антинародною” і “анти освітньою”.

“Сьогодні ж парламент приймає закони, які є антиукраїнськими і антинародними. Закон, за яким кількість годин алгебри, геометрії, фізики скорочується, а фізкультури – збільшується, є антинародним. Розпорядження про вхід студентів у гуртожиток без обмеження по часу призведе до морального занепаду”, – обурився народний депутат.

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*