середа , 07.12.2022

Обмеження швидкості 50 км/год діятиме не на усіх ділянках – поліція

На трасах та магістралях влада на місцях матиме право встановити вищу швидкість

50 км/годОбмеження швидкості руху 50 км/год, яке почне діяти з 1 січня 2018 року, буде встановлене не на всіх ділянках міст та селищ.

Як повідомив заступник начальника департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький, на трасах та магістралях влада на місцях матиме право встановити вищу швидкість.

«Є пункт 12.8 Правих дорожнього руху, який передбачає, що у конкретно визначених місцях органи місцевого самоврядування за погодженням з поліцією, можуть встановлювати інші знаки. І там швидкість буде вища, як наприклад на проспекті Бажана чи Перемоги (у Києві — ред.)»,  – сказав він.

Також він повідомив, що у разі прийняття ще одного урядового законопроекту, допустиме перевищення швидкості на дорогах зменшать з 20 до 10 км/год.

Білошицький також наголосив, що найчастіше до травмування та загибелі на дорогах призводять перевищення обмеженої швидкості руху, порушення правил маневрування, недотримання дистанцій та керування у стані алкогольного сп’яніння.

Як повідомлялося раніше, Кабінет міністрів України встановив, що швидкість пересування автомобільного транспорту в населених пунктах буде знижено до 50 км/год із 1 січня 2018 року.

До слова, перше посвідчення водія відтепер видаватимуть лише на два роки.

Джерело: “Главком”

Один коментар

  1. Цікаво чи змінить це щось взагалі….

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*