середа , 07.12.2022

На Прикарпатті люди перекрили дорогу – вимагають ремонту (ФОТО)

Сьогодні, 13 листопада, жителі села Сівка Войнилівська на Калущині перекрили центральну вулицю населеного пункту з вимогою відремонтувати дорогу “Калуш – Бурштин”.

Сільська голова Сівки Войнилівської Оксана Галка, люди зібралися о 8 годині ранку й опів на 9 розпочали страйк – чекали чиновників, які так і не приїхали.

Люди ходять по пішохідному переході біля школи. Зараз до місцевого населення долучилися мешканці навколишніх сіл, утворився значний затор, пише сайт “Галка”.

На місці працюють поліціянти, однак люди чекають приїзду першої заступниці голови ОДА Марії Савки та представника “Облавтодору”.

“Ми записувалися на прийом до Гончарука, але з нами зустрічалася пані Савка, підписи збирали стосовно того, що дорога потребує ремонту. До нас обіцяли приїхати, але так і не приїхали. Нам казали, що тендер на виконання робіт відбувся, і щоб ми шукали співфінансування 10% – це 100 тисяч гривень. Ми уже почали шукати гроші, але підрядник відмовився. Цього року провели лише ямковий ремонт.

Людям терпець урвався. Але вони хочуть тільки спілкування, хочуть щоб приїхали чиновники, подивилися,  бо дорога жахлива”, – зауважила сільська голова.

 

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*