неділя , 04.12.2022

Нардеп із Франківська зареєстрував законопроект про імпічмент президента

У Верховній Раді зареєстрували законопроект “Про президента України та порядок припинення його повноважень”, його автор позафракційний народний депутат з Прикарпаття Юрій Дерев’янко.

Про це повідомляється на сайті Верховної РадиЗаконопроект № 7248 зареєстровано 31 жовтня 2017 року. Наразі на сайті відсутній його текст та пояснювальні документи щодо нього.

Автор документу Юрій Дерев’янко планує презентувати його в лекторії під куполом на Площі Конституції біля Верховної Ради, повідомляє “Галка” з посиланням на прес-службу нардепа.

“Буде велика презентація цього законопроекту. Цей законопроект є дуже важливий. Це законопроект, який врегульовує діяльність Конституційної інституції — президента України, а також припинення його діяльності, припинення його повноважень у випадку порушення закону, державної зради чи іншого злочину”, — повідомив Дерев’янко в ефірі “Радіо Свобода”.

За його словами, мета цього законопроекту – “усунення прогалин в чинному законодавстві, які дозволяють главі держави діяти всупереч Конституції та інтересів народу України”.

Як відомо, Дерев’янко є одним з лідерів “Руху Нових Сил” Міхеіла Саакашвілі.

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*