середа , 30.11.2022

Жителя Прикарпаття судитимуть за жорстоке вбивство подруги

На розгляд до Коломийського міськрайонного суду надійшов обвинувальний акт про вчинення кримінального правопорушення – вбивства.

Під час досудового розслідування встановлено, що 08 серпня 2017 року близько 12 год 00 хв. обвинувачений перебуваючи на вулиці поряд зі своїм будинком у с. Марківка Коломийського району, разом із знайомим чоловіком познайомились з особою Б., яку надалі запросив до свого будинку.

Знаходячись у приміщенні під час розпивання алкогольних напоїв у обвинуваченого на побутовому грунті виник конфлікт з особою Б. в ході якого озброївшись молотком наніс не менше 7 ударів у голову потерпілої особи від чого та померла на місці події.

З метою приховування слідів злочину обвинувачений вивіз тіло потерпілої у лісопосадку, де намагався знищити шляхом спалення.

Таким чином, особа К. за свої дії, які виразились у вбивсті, тобто умисному протиправному заподіянні смерті особі Б., обґрунтовано обвинувачується у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 115 КК України.

Кримінальне провадження розглядається колегіально. Підготовче судове засідання по цьому кримінальному провадженню призначено на 13.30 24 листопада 2017 року, пише “Галка”.

 

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*