п’ятниця , 26.04.2024

“Прикарпаття” зазнало поразки в 1/8 фіналу Кубка України (ВІДЕО)

У середу, 25 жовтня, відбулися матчі 1/8 фіналу Кубка України.

Івано-франківське “Прикарпаття” вдома приймало одного з лідерів першої ліги – чернігівську “Десну”.

На жаль, надії франківчан на вихід своєї команди у наступний раунд турніру були поховані ще у першому таймі.

Гості потужно розпочали поєдинок і уже на 15-ій хвилині повели в рахунку – після прострілу з правого флангу досвідчений Денис Олійник прийняв м’яч і другим дотиком метрів з десяти відправив його у ворота “Прикарпаття”.

А вже за 9 хвилин чернігівці забили другий гол – Арвеладзе вивів Волкова на ударну позицію і той з близької відстані переграв голкіпера “Прикарпаття”.

Після двох пропущених м’ячів франківчани спробували врятувати гру і ще до перерви створили кілька небезпечних моментів біля воріт “Десни”.  Проте пробити воротаря гостей не вдалося.

У другому таймі футболісти “Десни” грали відверто на утримання вигідного для себе рахунку, збиваючи постійно темп по гри. Зважаючи на клас чернігівської команди, протидіяти такій тактиці було важко.

Тож “Десна” зберегла переможний рахунок до фінального свистка. Поразка 2:0 – і “Прикарпаття” завершує виступи у Кубку України.

В ¼ фіналу окрім “Десни” також пройшли “Маріуполь”, “Верес”, “Ворскла”, “Шахтар”, “Львів” і київське “Динамо”.