субота , 26.11.2022

Четверо кандидатів боротимуться за посаду голови Ямницької ОТГ

Учора, 4 жовтня, завершився термін реєстрації кандидатів на посаду голів об’єднаних територіальних громад та депутатів місцевих рад у восьми новостворених ОТГ.

Вибори у цих громадах призначені на 29 жовтня цього року, повідомляє “Галицький кореспондент”.

Реєстрація тривала до 24 години 4 жовтня. Усі кандидати подали необхідний перелік документів, подальша реєстрація не проводиться, наголошує голова Ямницької сільської виборчої комісії Мирослава Гулага.

До складу Ямницької ОТГ увійшли села Павлівка, Сілець, Тязів та Ямниця. Вибори будуть проходити 29 жовтня окремо у кожному населеному пункті: в Ямниці дві дільниці, у інших – по одній. На посаду голови громади претендує четверо кандидатів: безпартійний самовисуванець Іван Вацеба, безпартійний, висунутий політичною партією «Об’єднання «Самопоміч» Ігор Катамай, член «Блоку Петра Порошенка «Солідарність» Роман Крутий та безпартійний самовисуванець Іван Росіцький.

Нинішній сільський голова Микола Зелінський на посаду голови ОТГ не претендує. Нагадаємо, нещодавно його затримали на хабарі у три тисячі доларів, які, як повідомляли правоохоронці, були авансом до більшої суми. Зрештою суд затвердив угоду про визнання винуватості і призначив Миколі Зелінському 25 500 гривень штрафу.

У Ямницькій ОТГ участь в голосуванні прийме 6178 виборців. Окрім того, жителі обиратимуть і депутатів, їх в громаді буде 26 чоловік. За такий статус боротимуться 86 кандидатів.

 

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*