п’ятниця , 19.04.2024

“Прикарпаття” програло в гостях аутсайдеру другої ліги (ВІДЕО)

У суботу, 22 жовтня, івано-франківське “Прикарпаття” провело матч 17-го туру чемпіонату другої ліги.

Івано-франківці грали в гостях проти житомирського “Полісся” і поступилися з рахунком 2:0.

Обидва м’ячі господарі поля забили у першому таймі. На 23-ій хвилині Колесніков після вкидання з кутового прийняв м’яч і влучним ударом відкрив рахунок.

А за 5 хвилин до перерви форвард житомирян оформив дубль, замкнувши флангову передачу партнерів.

Після перерви франківці спробували відквитати бодай один м’яч, але їм цього зробити не вдалося.

До речі, після цієї перемоги “Полісся” набрало 13 очок і перемістилося на 8 місце у турнірній таблиці, покинувши дует аутсайдерів.

“Прикарпаття”, незважаючи на поразку, впевнено почується на другому місці. Щоправда, відставання від лідера тепер стало більшим – 7 очок.

Свій наступний поєдинок івано-франківці проведуть у середу, 25 жовтня.

В рамках 1/8 Кубка України “Прикарпаття” вдома прийматиме чернігівську “Десну”.