п’ятниця , 19.04.2024

“Прикарпаття” перемагає “Буковину” з хокейним рахунком (ВІДЕО)

У суботу, 14 жовтня, івано-франківське “Прикарпаття” у 16-му турі чемпіонату другої ліги приймало вдома чернівецьку “Буковину”.

Прикарпаття - БуковинаМатч завершився із хокейним рахунком – 5:2 на користь господарів поля.

Хоча поєдинок розпочинався доволі невдало для франківчан.

На 22-ій хвилині чернівчанин Раца відкрив рахунок, забивши гол у ворота господарів поля.

Футболісти “Прикарпаття” доволі швидко змогли відігратися – на 27-ій хвилині відзначився Кокольняк.

Саме з рахунком 1:1 закінчився перший тайм.

А на 63-ій хвилині Дитко влучним ударом вивів господарів поля вперед – 2:1. Втім, уже за шість хвилин чернівчани заробили пенальті, яке успішно реалізував Раца – 2:2.

Однак на дуль Раци у цьому матчі знайшовся хет-трик Худоб’яка.

Впродовж останніх 15-ти хвилин поєдинку нападник “Прикарпаття” тричі розписався у воротах суперника – 77, 81 і 87 хв.

Таким чином, 5:2 переконлива перемога “Прикарпаття”, яке після цієї перемоги набирає 35 очок і впевнено посідає друге місце у групі А.

Свій наступний поєдинок франківчани проведуть 21 жовтня в гостях проти житомирського “Полісся”.