п’ятниця , 29.03.2024

“Прикарпаття” на останніх хвилинах рятується від поразки (ВІДЕО)

У матчі 15-го туру чемпіонату другої ліги івано-франківське “Прикарпаття” 7 жовтня у гостях зіграло в нічию з тернопільською “Нивою”. Рахунок зустрічі 3:3.

Прикарпаття НиваУ складі “Прикарпаття” відзначилися Худоб’як (9 хв.), Прошак (55 хв.) та Приймак (87 хв.).

Цікаво, що івано-франківці тричі програвали по ходу гри і тричі їм вдавалося зрівняти рахунок.
Доволі драматичним видався другий тайм. На 65-ій хвилині за рахунку 2:2 капітан “Прикарпаття” Боришкевич був вилучений з поля.

Тернополяни, отримавши чисельну перевагу, відразу ж всіма силами кинулися вперед і на 73-ій хвилині заробили пенальті, яке успішно реалізували.

Однак, футболісти “Прикарпаття” проявили характер і, навіть граючи в меншості, на останніх хвилинах зустрічі таки змогли зрівняти рахунок – 3:3.

Після 15-ти турів “Прикарпаття”, маючи в своєму активі 32 очка, впевнено посідає другу сходинку у турнірній таблиці. У волочиського “Агробізнесу”, який лідирує в групі “А”, на 4 очки більше.