субота , 26.11.2022

На Франківщині чотирьох осіб незаконно утримували в карцері

Прокуратура Івано-Франківської області забезпечила ефективну організацію наглядової діяльності за додержанням конституційних прав громадян при виконанні судових рішень у кримінальних справах та застосуванні заходів примусового характеру.

грати карцерЗа втручання органів прокуратури області звільнено 4 незаконно утримуваних осіб з карцеру та дисциплінарних ізоляторів установ виконання покарань області.

Так, на усунення порушень законодавства в цьому році прокурори внесли 230 документів реагування, за результатами розгляду яких до відповідальності притягнуто 165 службових осіб органів поліції, виконавчої служби та пробації.

За фактами порушення прав ув’язнених розпочато 10 кримінальних проваджень та 3 за вчинення корупційних правопорушень, повідомляє прес-служба прокуратури Івано-Франківської області.

Загалом вжиті органами прокуратури організаційно-практичні заходи сприяли посиленню нагляду за дотриманням конституційних прав громадян в установах попереднього ув’язнення та виконання покарань, а також при застосуванні заходів примусового характеру.

 

 

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*