субота , 26.11.2022

На Франківщині змінили голову обласної федерації футболу

Івано-Франківська обласна федерація з футболу сьогодні змінила організаційно-правову форму з Громадської організації на Громадську спілку.

Таке рішення прийняли на XVI позачерговій конференції спортивного об’єднання. В процесі реорганізації майно громадської організації переходить в розпорядження  громадської спілки. Статут також не змінюється.

«Це процедурне питання, яке передбачено законом про громадські спілки та об’єднання,- зауважує колишній  голова  громадської організації «Івано-Франківська обласна федерація з футболу» Тарас Клим. – Воно передбачає перехід такої  форми організації, як у нас була, від організації до спілки, тому що членами організації є індивідуальні особи , а членами спілки є юридичні особи з приватним правом. Через це ми провели реорганізацію через перетворення  і також зробили перевибори, оскільки це передбачено законом».

У процесі реорганізації змінився голова Івано-Франківської обласної федерації з футболу. Ним за одностайною згодою всіх членів виконкому став  Андрій Бондаренко.

«Першочергово ми будемо приділяти багато уваги розвитку футбольної інфраструктури, підготовці нових кадрів, нових футболістів і розвитку футболу на Прикарпатті в цілому»,- повідомив  про свої перші кроки на посаді новопризначений голова.

Першими заступниками  за його пропозицією стали: колишній голова громадської організації «Івано-Франківська обласна федерація з футболу Тарас Петрович Клим,  Стефанишин Ігор Ярославович (за сумісництвом прокурор міста Івано-Франківська). Крім того, у голови спілки будуть ще 6 досвідчених членів федерації, які куруватимуть свої комітети.

Джерело: БРІЗ

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*