п’ятниця , 29.09.2023

На Прикарпатті добрий зять здав у поліцію рушницю свого тестя

В період з 01 по 31 жовтня 2017 року проводиться місячник добровільної здачі вогнепальної зброї та боєприпасів.

рушницяДобровільно здана зброя у рамках місячника звільняє громадян, які незаконно її зберігали, від адміністративної та кримінальної відповідальності.

Так, 2 жовтня до працівників дозвільної системи поліції Івано-Франківщини звернулося понад чотирнадцять громадян, котрі забажали добровільно здати зброю, повідомляють в обласному управлінні Національної поліції..

Приміром, у поліцію звернувся 51-річний мешканець одного із сіл Долинського району та добровільно здав мисливську двохствольну гладкоствольну рушницю марки “ТОЗ-34 Р”. А двоє мешканців Коломийського району принесли та здали два газових револьвери марки “UMAREX” та “ERMA 75” для подальшого знищення.

Дізнавшись, що проводиться місячник добровільної здачі зброї, 33-річний мешканець Рожнятівщини приніс у поліцію мисливську гладкоствольнурушницю марки «МЦ 2112», яка належала його покійному дідусеві, а жительГалицького району побажав здати рушницю марки «ІЖ-58», яка належала його тестю, з метою подальшої реєстрації на своє ім’я.

Усі предмети правоохоронцями вилучено та направлено на проведення експертизи.

Звертаємо увагу, якщо громадяни добровільно здали до підрозділів Національної поліції України мисливську вогнепальну, холодну, газову зброю, то в подальшому вони мають можливість, після оформлення відповідних документів, зареєструвати цю зброю в особисту власність і використовувати її на законних підставах.

Необхідно врахувати, що пристрій вітчизняного виробництва для відстрілу патронів, споряджених гумовими кулями несмертельної дії, реєструється у випадках і в порядку, передбаченому законодавством України.

 

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*