субота , 26.11.2022

Національна оперета України їде з гастролями в Івано-Франківськ

Феєрію емоцій, незабутні враження, чарівні звуки музики та щирий сміх гарантовано, адже колектив Національної оперети України вирушає на масштабні гастролі.

оперета16, 17, 18 та 19 листопада в Івано-Франківську: “Труффальдіно із Бергамо” О.Колкера,“Сорочинський ярмарок” О.Рябова, “Графиня Маріца” І.Кальмана та грандіозний концерт“Bravo, l’operette!” – чотири незабутні вечори у театральній столиці Прикарпаття!

До Івано-Франківська завітає колектив Національної оперети України на чолі з генеральним директором – художнім керівником театру Богданом Струтинським, повідомляє “Фіртка”.

Гастролі відбуваються за підтримки Івано-Франківської обласної державної адміністрації, Івано-Франківської обласної ради, Івано-Франківської міської ради, Івано-Франківського академічного обласного музично-драматичного театру імені Івана Франка, Фонду «Україна Інкогніта», а також мера міста Руслана Марцінківа.

Національна оперета України запрошує глядачів на такі вистави:

16 листопада, 18:00 – мюзикл «Труффальдіно із Бергамо» за мотивами п`єси К.Гольдоні «Слуга двох панів» на музику О.Колкера.

Розлуки та небезпечні подорожі, сварки і дуелі, пристрасні клятви та інтриги – через все це доведеться пройти героям вистави у пошуках власного відчуття щастя. Захоплююча історія про винахідливого юнака, який влаштував особисте щастя своїх господарів-панів та своє власне.

Вистава отримала «Київську пектораль» у номінації “Краща музична вистава 2014 року”.

17 жовтня о 18:00 колектив театру представить оперету на 2 дії «Сорочинський ярмарок»О. Рябова. Вистава неодмінно зачарує публіку динамічною постановкою, яка у 2010 році отримала престижну театральну премією «Київська Пектораль» як «Краща музична вистава».

«Сорочинський ярмарок» у версії Національної оперети – це поєднання майстерної акторської гри, розкішного співу, неймовірних костюмів та декорацій.

У виставі представлена широта української душі та народної мудрості, український мелос та колоритний гумор. Глядачі за лічені секунди поринають у це галасливе й колоритне дійство та слідкують за долями головних героїв, які вміють кохати, дружити, співчувати, бути щирими й жити з відкритим серцем.

18 листопада, 18:00 – оперета «Графиня Маріца» Імре Кальмана – одна з кращих оперет неовіденського періоду історії жанру.

Цю оперету іноді називають «угорською рапсодією».

Загадкова, сповнена імпресіонізму, фантазійна оперета «Графиня Маріца», можливо найбільше за всі інші твори композитора допомагає зрозуміти самого автора.

Оперета «Графиня Маріца» виборола аж дві найвищі українські театральні нагороди «Київська пектораль» : «Краща музична вистава 2016 року», «Краща чоловіча роль другого плану».

Постановка вистави надзвичайно вразила доньку Імре Кальмана Івонну Кальман, яка нещодавно відвідала її в Національній опереті України.

19 листопада, 18:00 відбудеться гала-концерт «Bravo, l’Оperette!»

У виконанні солістів, артистів хору та оркестру Національної оперети України прозвучать арії з відомих оперет, опер і мюзиклів, українські пісні та шлягери популярної музики. Артисти балету представлять глядачам феєричні хореографічні номери. Дивовижний світ інтригуючої гри та запального танцю полонить серця, а святкова атмосфера подарує гарний настрій!

Режисер-постановник вистав – н. а. України Богдан Струтинський.

 

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*